Philips S5000 Eco Concious Edition HR2500/00 - Elektro a domácnosť
Philips S5000 Eco Concious Edition HR2500/00
Značka: Philips
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: HR2500/00
5000 series mixér 0,6 L Stolný mixér 250 W Biela • Obsah nádoby: 0,6 L • Model: Stolný mixér, Farba: Biela, Krajina pôvodu: Čína • Príkon: 250 W, Napájací zdroj: AC, Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V • Šírka: 116 mm, Hĺbka: 119 mm, Výška: 360 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Pusťte se do přípravy oblíbeného smoothie, polévky nebo třeba omáčky. Stolní mixér Philips HR2500/00 na první pohled zaujme svým designem inspirovaným přírodou. Hedvábně bílá matná povrchová úprava poté působí skvělým elegantním dojmem. Mixér pracuje s technologií ProBlend a motorem o výkonu 350 W, díky čemuž dojde ke spolehlivému rozdrcení i tvrdších surovin.