Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack White 78202/31/P7 - Televízie, Video & Audio
Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack White 78202/31/P7
Značka: Philips by Signify
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 915005734601
Philips Hue White and colour ambience Inteligentná stolová lampa Bluetooth 6,6 W • Model: Inteligentná stolová lampa, Rozhranie: Bluetooth, Farba: Biela • Podporované mobilné operačné systémy: Android 10.0, iOS 15 • Trieda energetickej účinnosti: G, Spotreba energie na 1000 hodín: 6,7 kWh, Typ zdroja: AC • Dĺžka kábla: 2 m, Šírka: 44 mm, Hĺbka: 253 mm • Typ balenia: Box, Šírka balenia: 202 mm, Hĺbka balenia: 292 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Philips Hue White and colour ambience Inteligentná stolová lampa Bluetooth 6,6 W
• Model: Inteligentná stolová lampa, Rozhranie: Bluetooth, Farba: Biela
• Podporované mobilné operačné systémy: Android 10.0, iOS 15
• Trieda energetickej účinnosti: G, Spotreba energie na 1000 hodín: 6,7 kWh, Typ zdroja: AC
• Dĺžka kábla: 2 m, Šírka: 44 mm, Hĺbka: 253 mm
• Typ balenia: Box, Šírka balenia: 202 mm, Hĺbka balenia: 292 mm