Philips 55BDL3650Q - Mobily a Tablety
Záruka 3 roky
Philips 55BDL3650Q
Philips 55BDL3650Q
Značka: Philips
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 55BDL3650Q/00
Plochá digitálna tabuľa 139,7 cm (55") LCD Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultra HD Čierna Zabudovaný procesor Android 10 18/7 • Dizajn produktu: Plochá digitálna tabuľa • Uhlopriečka displeja: 139,7 cm (55"), Technológia zobrazenia: LCD, Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px, Jas displeja: 350 cd/m², Typ HD rozlíšenia: 4K Ultra HD • Wi-Fi • Prevádzkové hodiny (hodiny/dni): 18/7 • Poskytovaný OS: Android 10 • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Připojte a ovládejte svůj obsah přes cloud
FailOver. Postarejte se, aby displej nebyl nikdy prázdný
Snadno plánujte přehrávání obsahu z USB nebo vnitřní paměti
Podsvícení: D-LED
Panel: IPS
Úhlopříčka [palce]: 54,6"
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,315 × 0,315
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: 9 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 miliardy
Operační systém: Android 10
Vylepšení obrazu:
•Technologie 3:2/2:2 motion pull down
•Zdokonalená funkce Dynamic contrast
•Progressive scan
Reproduktory: 2 x 10 W RMS
Konektory:
Vstup videa:
•HDMI 2.0 (x 2)
•USB 2.0 (x 2)
•DVI-I (x 1)
•USB 3.0 (x 1)
Vstup zvuku:
•3,5 mm konektor
Výstup zvuku:
•3,5 mm konektor
Externí ovládání:
•RJ45
•2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup)
•3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
Další připojení
•micro SD
Multimediální aplikace:
•USB přehrávání hudby: AAC, HEAAC, MPEG
•USB přehrávání obrazu: BMP, JPEG, PNG
•USB přehrávání videa: MPEG, H.264, H.263, H.265, AVI, MP4, VP8,
Napájení: 100–240 V~, 50–60 Hz, 1,5 A
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Držák na zeď: 200 x 200 mm, M6
Orientace:
•Na šířku (18/7)
•Na výšku (18/7)
Barva: černá
Rozměry:
•Šířka přístroje: 1241,8 mm
•Výška přístroje: 712,6 mm
•Hloubka přístroje: 63,6 mm