Philips 50BDL4650D -
Záruka 3 roky
Philips 50BDL4650D
Philips 50BDL4650D
Značka: Philips
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 50BDL4650D/00
Plochá digitálna tabuľa 127 cm (50") LCD Wi-Fi 500 cd/m² 4K Ultra HD Čierna Zabudovaný procesor Android 11 24/7 • Dizajn produktu: Plochá digitálna tabuľa • Uhlopriečka displeja: 127 cm (50"), Technológia zobrazenia: LCD, Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px, Jas displeja: 500 cd/m², Typ HD rozlíšenia: 4K Ultra HD • Wi-Fi • Prevádzkové hodiny (hodiny/dni): 24/7 • Poskytovaný OS: Android 11 • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Ukládání a přehrávání obsahu v interní paměti
Volitelný modul 4G/LTE pro spolehlivé připojení
FailOver. Postarejte se, aby displej nebyl nikdy prázdný
Podsvícení: D-LED
Panel: VA
Úhlopříčka [palce]: 49,5"
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,2854 x 0,2854
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 4000:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 miliardy
Operační systém: Android 11
Vylepšení obrazu:
•Technologie 3:2/2:2 motion pull down
•Zdokonalená funkce Dynamic contrast
•Progressive scan
•Kompenzace prokládání pohybu
Reproduktory: 2 x 10 W RMS
Konektory:
Vstup videa:
•DVI-I (x 1)
•DisplayPort 1.4 x 1
•HDMI 2.0 (x 2)
•USB 3.0 (x 2)
•VGA (přes DVI)
Výstup videa
•DisplayPort 1.4 x 1
Vstup zvuku:
•3,5 mm konektor
Výstup zvuku:
•3,5 mm konektor
Externí ovládání:
•RJ45
•2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup)
•3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
Další připojení
•Konektory antény 4G/LTE
•Micro USB (x1) (OTG)
•USB 2.0 (x 1)
Wi-Fi
•WiFi 6 + Bluetooth 5.2 (zásuvný modul)
Multimediální aplikace:
•USB přehrávání hudby: AAC, HEAAC, MPEG
•USB přehrávání obrazu: BMP, JPEG, PNG
•USB přehrávání videa: MPEG, H.264, H.263, H.265, AVI, MP4, MPEG4, VP8, VP9, WEBM
Napájení: 100–240 V~, 50–60 Hz, 1,5 A
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Držák na zeď: 400 (H) x 400 (V) mm, M6
Orientace:
•Na šířku (24/7)
•Na výšku (24/7)
Barva: černá
Rozměry:
•Šířka přístroje: 1128,4 mm
•Výška přístroje: 649 mm
•Hloubka přístroje: 63,5 mm