Philips 241E1SCA / 00 - 24 "LED monitor - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Philips 241E1SCA / 00 - 24 "LED monitor
Značka: Philips
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 241E1SCA/00
 24" zakrivený VA LED displej ; Maximálne rozlíšenie 1920 x 1080 ; 4 ms odozva
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
• 24" zakrivený VA LED displej
• Maximálne rozlíšenie 1920 x 1080
• 4 ms odozva
• jas 250
• Režim LowBlue
• Adaptive sync
• FreeSync
• HDMI, VGA
• VESA
241E1SCA/00
Obraz/displej
Režim LowBlue Áno
Adaptívny sync Áno
FreeSync Áno
Maximálne rozlíšenie 1 920 x 1 080 pri 75 Hz
Farebný gamut (typicky) NTSC 87 %
•, sRGB 103 %
Bez blikania Áno
Reakčná doba (typická) 4 ms (sivá – sivá)
typ LCD panela VA LCD
Veľkosť panela 23,6" / 59,9 cm
Oblasť sledovania 521,4 (H) × 293,3 (V) mm – pri zakrivení 1500R
Pomer strán 16:9
Jas 250
Kontrastný pomer (typický) 3 000:1
SmartContrast Mega Infinity DCR
Rozteč obrazových bodov 0,272 x 0,272 mm
Hustota pixelov 93 PPI
Povrch obrazovky Antireflex Zmatnenie 25 %
Typ podsvietenia Systém W-LED
Technológia sRGB Áno
Snímková frekvencia 30–85 kHz (H) / 48–76 Hz (V)
Farebnosť displeja 16,7 milióna
Vylepšenie obrazu Hranie SmartImage
Uhol sledovania 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
Blue Light Technológia Low Blue Mode
Pixel Frequency n/a
Hard Glass n/a
Resolution 1920x1080 PX
Contrast Static 3000:1
Refresh Rate 75Hz Hz
Sync Technológia FreeSync
Diagonal CM 59.9 cm
Diagonal Inch 23.6 Inch
Panel VA
Curved 1500R
Response Time 4
Brightness Max 250
Viewing angle (CR10) 178/178
Contrast (dynamic) 20m:1
Možnosti pripojenia
Vstup signálu VGA (analógový), HDMI (digitálne, HDCP)
Vstup/výstup audia Vstup pre audio z PC, Výstup pre slúchadlá
Vstup synchronizácie Samostatná synchronizácia, Funkcia Sync onGreen
Pohodlie
Vstavané reproduktory 3 W x 2
Ďalšie výhody Zámok Kensington, Držiak štandardu VESA (100 x 100 mm)
Pohodlie užívateľa Zapnuté/Vypnuté, Ponuka, Hlasitosť, Vstup, Hranie SmartImage
Height adjust amount 150 mm
Speakers 3 W x 2
Swivel -175/175
Tilt -5/20
Podstavec
Sklopné prevedenie -5/20
Spotreba
Zapnuté 27,9 W (typicky)
Pohotovostný režim < 0,5 W (typ .)
Režim vypnuté <0,3 W (typ.)
Indikátor napájania LED Prevádzka – biela, Pohotovostný režim – biela (blikajúca)
Napájanie Externý, Striedavý prúd 100–240 V, 50–60 Hz
Značka energetickej triedy B
Powersupply External
Rozmery
Výrobok so stojanom (mm) 536 x 413 x 202
Výrobok bez stojana (mm) 536 x 322 x 66
Balenie v mm (Š x V x H) 595 x 475 x 154
Hmotnosť
Výrobok so stojanom (kg) 3,54
Výrobok bez stojana (kg) 2,86
Výrobok s obalom (kg) 5,37
Prevádzkové podmienky
Rozsah teplôt (prevádzkový) 0 až 40
>Rozsah teplôt (skladovací) -20 až 60
Relatívna vlhkosť 20–80 %
Nadmorská výška Prevádzka: +3 658 m (12 000 stôp), mimo prevádzky: +12 192 m (40 000 stôp)
Stredná doba medzi poruchami (MTBF) 50 000 hodín (bez podsvietenia)
Podpora trvalo udržateľného rozvoja
Životné prostredie a energie RoHS, Bez olova, Bez ortuti
Recyklovateľnosť obalového materiálu 100
Zhoda a štandardy
Regulačné opatrenia Značka CE, CU-EAC, TÚV-BAUART
Skrinka
Dokončenie Texturované
Farba Čierna
Cabinet Colour Black
Cabinet Finishing non-glossy
Bezel Type 3-sided frameless
Obsah balenia
Monitor sa stojanom Áno
Káble Kábel HDMI, zvukový kábel, napájací kábel
Užívateľská dokumentácia Áno
Kompatibilita výrobku
VesaWallmount 100x100 mm