Phanteks PH-F120T30 120 mm -
Phanteks PH-F120T30 120 mm
Značka: Phanteks
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: PH-F120T30_BG_3P
Počítačová skriňa Ventilátor 12 cm Šedá 3 kusov • Model: Ventilátor, Priemer ventilátora: 12 cm, Otáčky (min.): 0 ot/min, Otáčky (max.): 2000 ot/min, Maximálny tlak vzduchu: 0,13 mmH2O, Typ ložiska: Dve guľôčkové ložiská • Napätie: 10.2 - 13.2 V • Šírka: 120 mm, Hĺbka: 30 mm, Výška: 120 mm • Farba: Šedá
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Počítačová skriňa Ventilátor 12 cm Šedá 3 kusov
• Napätie: 10.2 - 13.2 V
• Šírka: 120 mm, Hĺbka: 30 mm, Výška: 120 mm