Patriot Signature Line DDR4 8GB 3200MHz CL22 (1x8GB) PSD48G320081S -
TOP
PONUKA
Značka: Patriot Memory
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: PSD48G320081S
Pamäťový módu • Typ pamäte: SODIMM DDR4 • Kapacita pamäte: 8 GB • Frekvencia pamäte: 3200 MHz • Časovanie: CL22 (22-22-22-52) • Korekcia chýb (ECC): Nie
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3 x 69 x 30 mm