Patriot 8GB DDR4-3200MHz (PSD48G320081) - Vianoce
Záruka 10 let
Patriot 8GB DDR4-3200MHz (PSD48G320081)
Značka: Patriot Memory
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: PSD48G320081
Operační paměť • Komponent pro: PC/server • Vnitřní paměť: 8 GB • Rozložení paměti (moduly x velikost): 1 x 8 GB • Typ vnitřní paměti: DDR4 • Frekvence paměti: 3200 MHz • Formát paměti: 288-pin DIMM • CAS latence: 22 •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 8GB, (1 x 8GB) 3200MHz Single
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 8 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL22 (22-22-22-52)
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3,2 x 133 x 31 mm