Patriot 16GB DDR4 3200 MHz (PSD416G320081S) -
Značka: Patriot Memory
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: PSD416G320081S
pamäťový modul • Komponent pre: Laptop • Vnútorná pamäť: 16 GB • Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): 1 x 16 GB • Typ vnútornej pamäte: DDR4 • Frekvencia pamäte: 3200 MHz • Formát pamäte: 260-pin SO-DIMM • CAS latencie: 22
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Model: Patriot Signature Line Series DDR4, 16GB(1 x 16GB) 3200MHz SODIMM Single
Typ pamäte: SO-DIMM DDR4
Kapacita pamäte: 16 GB
Frekvencia pamäte: 3200 MHz
Časovanie: CL22 (22-22-22-52)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3 x 69 x 30 mm