Panasonic TV-65W93BE6 -
Panasonic TV-65W93BE6
Značka: Panasonic
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód:
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
LED televize
Panasonic TV 65W93BE6
Úhlopříčka 65"/164 cm
Funkce AI
Modelový rok 2025
Frekvence 144 Hz
Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160
Kvalita obrazu Dolby Vision IQ
LED podsvícení Direct Full Array
Typ obrazovky LED
Úhlopříčka 164 cm
Úhlopříčka v palcích 65 "
Stojan Středová noha
Časovač vypnutí
Další funkce Skylink Fast Scan
DLNA
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
Přehrává z USB
Kompatibilita Amazon Alexa
Herní funkce AMD FreeSync Premium
Systém repro 2.0
Výkon reproduktorů 20 W