Panasonic TV-65W90AEG - PC príslušenstvo
Panasonic TV-65W90AEG
Značka: Panasonic
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: TV-65W90AEG
televízor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna, Strieborná • Uhlopriečka displeja: 165,1 cm (65"), Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px, Typ HD rozlíšenia: 4K Ultra HD, Technológia zobrazenia: LCD, Tvar obrazovky: Plochý, Typ LED podsvietenia: Full-Array • Smart TV • Natívny pomer strán: 16:9 • Formát digitálneho signálu: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 • Wi-Fi, Ethernet / LAN pripojenie • Farba: Čierna, Strieborná
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
LED SMART televize
Panasonic TV-65W90AEG
Operační systém Fire OS
Typ obrazovky LED
Výkon reproduktorů 20 W
Dolby Vision
Úhl. v palcích/cm 65"/164 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840x2160 px
Energetická třída G
Energetická třída HDR G
Frekvence 144Hz