| Produktový kód: | NF-A12X15 PWM CH.BK. |
systém chladenia počítačov Počítačová skriňa Ventilátor 12 cm Čierna • Model: Ventilátor, Priemer ventilátora: 12 cm, Počet rýchlostí: 2, Otáčky (min.): 450 ot/min, Otáčky (max.): 1850 ot/min, Hlučnosť (vysoká rýchlosť): 23,9 dB, Prietok vzduchu: 94,2 m³/h, Maximálny tlak vzduchu: 1,53 mmH2O, Typ ložiska: Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) • Šírka: 120 mm, Hĺbka: 120 mm, Výška: 15 mm • Farba: Čierna
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Poskytující pokročilé aerodynamické konstrukční opatření jako např. Flow Acceleration Channels a AAO rám Noctua, NF-A12X15 je vysoce optimalizovaný ventilátor prémiové kvality velikosti 120 x 15 mm. Jeho tenký 15 mm design dělá NF-A12x15 ideálním pro na prostor omezené aplikace, jako např. nízko-profilové CPU chladiče nebo HTPC casy.
Jedná se o kvalitní PWM ventilátor velikosti 120 x 15 mm. K napájení využívá 4-pin konektor. Poskytuje rychlost 1850/1400 RPM, průtok vzduchu 94,2/70,8 m3/h a dosahuje úrovně hluku 23,9/16,8 dBA. Součástí balení je sada různě barevných anti-vibračních podložek.
| Výkon | |
|---|---|
| Vhodné umiestnenie | Počítačová skriňa |
| Model | Ventilátor |
| Priemer ventilátora | 120 cm |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Otáčky (min.) | 450 RPM |
| Otáčky (max.) | 1850 RPM |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 23.9 dB |
| Prietok vzduchu | 94.2 m³/h |
| Maximálny tlak vzduchu | 1.53 mmH2O |
| Podpora PWM | |
| Typ ložiska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 150000 h |
| Dizajn | |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Počet ventilátorov | 1 fan(s) |
| Počet lopatiek ventilátora | 7 |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Sila | |
|---|---|
| Spotreba elektrickej energie | 1.56 W |
| Menovité napätie | 12 V |
| Stanovený prúd | 0.13 A |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 120 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Výška | 15 mm |