Neomounts WL40S-850BL16 -
Neomounts WL40S-850BL16
Značka: Neomounts
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka:
Produktový kód: WL40S-850BL16
Select držiak na televízor 177,8 cm (70") Čierna • Maximálna váha (kapacita): 45 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 101,6 cm (40"), Maximálna veľkosť obrazovky: 177,8 cm (70"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 100 x 100 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 600 x 400 mm • Uhol náklonu: -2 - 12°, Vzdialenosť od steny (min): 4,7 cm, Vzdialenosť k stene (max): 55,5 cm • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Select držiak na televízor 177,8 cm (70") Čierna
• Maximálna váha (kapacita): 45 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 101,6 cm (40"), Maximálna veľkosť obrazovky: 177,8 cm (70"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 100 x 100 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 600 x 400 mm