Neomounts PLASMA-W200BLACK -
Záruka
Neomounts PLASMA-W200BLACK
Neomounts PLASMA-W200BLACK
Značka: Neomounts
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka:
Produktový kód: PLASMA-W200BLACK
2,16 m (85") Čierna • Maximálna váha (kapacita): 100 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 94 cm (37"), Maximálna veľkosť obrazovky: 2,16 m (85"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 200 x 200 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 865 x 480 mm • Uhol náklonu: -15 - 15°, Vzdialenosť k stene (max): 8,3 cm • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
2,16 m (85") Čierna
• Maximálna váha (kapacita): 100 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 94 cm (37"), Maximálna veľkosť obrazovky: 2,16 m (85"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 200 x 200 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 865 x 480 mm