Neomounts LFD-W2000 držák na televizi - Televízie, Video & Audio
Neomounts LFD-W2000 držák na televizi
Značka: Neomounts
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka:
Produktový kód: LFD-W2000
držiak na televízor 2,54 m (100") Čierna • Maximálna váha (kapacita): 125 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 152,4 cm (60"), Maximálna veľkosť obrazovky: 2,54 m (100"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 200 x 200 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 1000 x 800 mm • Uhol náklonu: 0 - 30°, Vzdialenosť k stene (max): 13 cm • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
držiak na televízor 2,54 m (100") Čierna
• Maximálna váha (kapacita): 125 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 152,4 cm (60"), Maximálna veľkosť obrazovky: 2,54 m (100"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 200 x 200 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 1000 x 800 mm