Neomounts LED-VW2000BLACK -
Neomounts LED-VW2000BLACK
Značka: Neomounts
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: LED-VW2000BLACK
držiak pre zobrazovacie panely 190,5 cm (75") Čierna • Maximálna váha (kapacita): 70 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 81,3 cm (32"), Maximálna veľkosť obrazovky: 190,5 cm (75"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 200 x 200 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 600 x 400 mm • Uhol náklonu: 0 - 12° • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
držiak pre zobrazovacie panely 190,5 cm (75") Čierna
• Maximálna váha (kapacita): 70 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 81,3 cm (32"), Maximálna veľkosť obrazovky: 190,5 cm (75"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 200 x 200 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 600 x 400 mm