Neomounts FPMA-DCB100DBLACK - PC a Notebooky
Záruka
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK
Značka: Neomounts
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka:
Produktový kód: FPMA-DCB100DBLACK
68,6 cm (27") Čierna Stôl • Pripevnenie: Svorka/preskrutkovanie, Maximálna váha (kapacita): 10 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 25,4 cm (10"), Maximálna veľkosť obrazovky: 68,6 cm (27"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 75 x 75 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 100 x 100 mm • Nastavenie výšky, Uhol náklonu: 0 - 90° • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
68,6 cm (27") Čierna Stôl
• Pripevnenie: Svorka/preskrutkovanie, Maximálna váha (kapacita): 10 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 25,4 cm (10"), Maximálna veľkosť obrazovky: 68,6 cm (27"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 75 x 75 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 100 x 100 mm