Neomounts DS75-450BL2 podpora stolu obrazovky - Televízie, Video & Audio
Neomounts DS75-450BL2 podpora stolu obrazovky
Značka: Neomounts
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka:
Produktový kód: DS75-450BL2
držiak / stojan na monitory 81,3 cm (32") Čierna Stôl • Pripevnenie: Svorka/preskrutkovanie, Maximálna váha (kapacita): 8 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 43,2 cm (17"), Maximálna veľkosť obrazovky: 81,3 cm (32"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 75 x 75 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 100 x 100 mm • Nastavenie výšky, Rozsah otáčania: -10 - 10°, Uhol náklonu: -10 - 10° • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
držiak / stojan na monitory 81,3 cm (32") Čierna Stôl
• Pripevnenie: Svorka/preskrutkovanie, Maximálna váha (kapacita): 8 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 43,2 cm (17"), Maximálna veľkosť obrazovky: 81,3 cm (32"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 75 x 75 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 100 x 100 mm