Nástěnný držák Samsung WMN-WM65R - Vianoce
Nástěnný držák Samsung WMN-WM65R
Značka: Samsung
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: WMN-WM65R
Nástenný držiak pre ploché displeja 165,1 cm (65 ") • Vhodné pre: Verejný displej • Maximálna veľkosť obrazovky: 165,1 cm (65 ") • Kompatibilita montážneho rozhranie (min): 400 x 400 mm • Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 400 x 400 mm • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Držák na zeď Samsung nenabízí rotační režim.
•Standard VESA: 400 x 400 mm
• Kompatibilní s digitálním flipchartem Samsung Flip 2 65 "(WM65R)
• Bez mezery na zeď
• 520 x 280,3 x 15,9 mm