Nabíječka Panasonic Eneloop K-KJ50MCD20E + AA, 2000 mAh, 2 ks (K-KJ50MCD20E)
Značka: Sanyo
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: KJ50MCC20E
Batéria pre domácnosť AC • Vhodné pre: Batéria pre domácnosť, Typ zdroja: AC, Kompatibilná veľkosť batérie: AA, AAA • Farba: Biela, LED indikátory: Nabíjanie • Vstupné napätie: 100-240 V, Vstupná frekvencia: 50-60 Hz, Vstupný prúd: 0.2 A • Veľkosť batérie: AA, Kapacita batérie: 2000 mAh, Počet batérií v cene: 2 kusov • Šírka: 50 mm, Hĺbka: 70 mm, Výška: 121 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Batéria pre domácnosť AC
• Vhodné pre: Batéria pre domácnosť, Typ zdroja: AC, Kompatibilná veľkosť batérie: AA, AAA
• Farba: Biela, LED indikátory: Nabíjanie
• Vstupné napätie: 100-240 V, Vstupná frekvencia: 50-60 Hz, Vstupný prúd: 0.2 A
• Veľkosť batérie: AA, Kapacita batérie: 2000 mAh, Počet batérií v cene: 2 kusov
• Šírka: 50 mm, Hĺbka: 70 mm, Výška: 121 mm