MSI PRO MP161 E2U 15.6"FHD/IPS/60HZ/4ms - Televízie, Video & Audio
TOP
PONUKA
MSI PRO MP161 E2U 15.6
MSI PRO MP161 E2U 15.6"FHD/IPS/60HZ/4ms
Značka: MSI
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PRO MP161 E2U
prenosný televízor a monitor Prenosný monitor Čierna 39,6 cm (15.6") LED 1920 x 1080 px • Uhlopriečka displeja: 39,6 cm (15.6"), Technológia zobrazenia: LED, Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px • RMS výkon: 3 W • Typ USB portu: USB Typ-C • Typ produktu: Prenosný monitor, Farba: Čierna, Uhol náklonu: 0 - 180° • Trieda energetickej účinnosti (SDR): C, Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: 7 kWh, Spotreba energie (v pohotovosti): 0,5 W
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
•15,6" FHD IPS panel – vylepši svůj zážitek ze sledování.
•Přenosný design ti umožní vzít displej kamkoliv bez námahy a zátěže, díky ochrannému pouzdru.
•Design se závitem na stativ přináší flexibilitu a možnost umístění podle potřeby.
•Ultra tenký profil s tloušťkou pouze 1,08 cm (0,4”) a extrémně lehká konstrukce s hmotností jen 0,75 kg (1,65 lbs).
•L-tvarované kabely zabraňují ohýbání kabelů a zajišťují pohodlné a nepřerušované používání.
•Vestavěné reproduktory ti umožní skvělý zvukový zážitek i na cestách.
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 15,6"
Rozlišení: 1920 × 1080 (FHD)
Rozteč bodu [mm]: 0,17925 (H) × 0,17925 (V)
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 800:1
Odezva [ms]: 4 (GTG)
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2× 1,5 W
Konektory:
•1× Mini-HDMI™ 2.0b (FHD@60Hz)
•2× Type-C (DP 1.2a signál s Alt mode & 15W Power Delivery / Power Input)