MSI Optix MAG342CQR - Mobily a Tablety
TOP
PONUKA
MSI Optix MAG342CQR
MSI Optix MAG342CQR
Značka: MSI
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: Optix MAG342CQR
Špičkový zakrivený 144 Hz ultraširokouhlý displej pre všetkých vášnivých hráčov. • Uhlopriečka displeja: 86,4 cm (34") • Rozlíšenie displeja: 3440 x 1440 px • Typ rozlíšenia HD: UltraWide Quad HD • Technológia zobrazenia: LCD • Povrch displeja: Matný • Čas odozvy: 1 ms • Natívny pomer strán: 21:9 • Horizontálny pozorovací uhol: 178° • Vertikálny pozorovací uhol: 178° • Podpora montážneho štandardu VESA • Nastavenie výšky
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Zakrivený herný displej (1500R) - najlepšie ponorenie do hry.
•Nočné videnie
•Technológia adaptívnej synchronizácie
•Anti-Flicker a menej modrého svetla
•Bezrámový dizajn
•HDR Ready
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce] : (86,36 cm)
Rozlíšenie: 3440 x 1440 (UWQHD)
Rozstup bodov [mm ]: 0,23175
Obnovovacia frekvencia : 144 Hz
Pomer strán : 21:9
Povrch displeja:
Kontrast: 4000:1
Doba odozvy[ms]: 1 ms (MPRT), 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne ): 178°(H)/178°(E)
Počet farieb: 1.07 M (8 bitov + FRC)
Konektory:
VIDEO PORTY
• 1x DP (1.4)
• 2x HDMI (2.0)
AUDIO PORTY
• 1 x slúchadlový výstup
Napájanie: Externý adaptér, 19 V 3.42A
Spotreba [W]: 46 (zapnutý režim)
Pohotovostný režim [W]: 0,33 W
Držiak na stenu: VESA 75 x 75 mm
Naklonenie monitora:
• Naklonenie (TILT): -5° ~ 20°
• Naklonenie (TILT): -30° ~ 30°
• Naklonenie (PIVOT): -5° ~ 5°
•Nastavenie (VÝŠKA): 0 - 90 mm