MODECOM MC-B88-700-FC 80+ BRONZE 230V EU 700W BULK - Televízie, Video & Audio
Záruka 3 roky
MODECOM MC-B88-700-FC 80+ BRONZE 230V EU 700W BULK
Značka: Modecom
Dostupnosť: nie je skladom
Záruka: 3 roky
Produktový kód: ZAS-MC-B88-700-ATX-FC-BULK
zdroj 700 W 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 700 W, Typ Power Factor Correction (PFC): Aktívny, Efektivita: 88% • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 60 cm, Molex napájací kábel: 850 mm • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Bronze • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 12 cm • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Příkon
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Celkový příkon: 700 W
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Vzhled
Barva: Černá
Průměr větráku: 12 cm
Možnosti připojení
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 3
Typ kabeláže: Nemodulární
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
ATX napájecí konektor (20+4pin): Ano
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX