Mikrotik RBWAPG-60ADKIT - Elektro a domácnosť
Mikrotik RBWAPG-60ADKIT
Značka: Mikrotik
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: RBwAPG-60ad kit
Prístupový bod Wi-Fi • Maximálna prenosová rýchlosť: 1000 Mbit/s • Prenosová rýchlosť siete Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s • Šírka pásma: 60 GHz • Vstupné napätie: 11 - 57 V • Maximálna spotreba energie: 5 W • Umiestnenie • Farebnosť: 1: Biela • Funkcia antény: Integrovaná anténa • Pamäť Flash: 16 MB • Interná pamäť: 256 MB • Dodávaný operačný systém: RouterOS •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Riešenie systémovej platformy MikroTik pre poskytovateľov bezdrôtového internetu.
Sada 2 vonkajších prístupových bodov, ktoré nahrádzajú gigabitový kábel - ide o plne duplexné bezdrôtové linky 802.11ad v bezlicenčnom pásme 60 GHz.
Technické špecifikácie:
Kód výrobku: Súprava RBwAPG-60ad
CPU: IPQ-4019
CPU: nominálna frekvencia 716 MHz
Počet jadier CPU: 4
Veľkosť pamäte RAM: 256 MB
10/100/1000 ethernetových portov: 1
Zabudované bezdrôtové pripojenie: 60GHz 802.11ad
Šírka lúča antény Fázové pole: 60°
Vstup PoE: Áno
Podporované vstupné napätie: 12 V - 57 V (802.3af/at)
Rozmery: 185 x 85 x 30 mm