| Produktový kód: | CRS326-24G-2S+RM |
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Okrem spomínaných 24 gigabitových ethernetových portov a dvojice rozhraní SFP+ (s podporou 1,25 Gb/s a 10G modulov) nájdeme na prepínači aj sériový port RJ45. Napájací konektor umožňuje variabilné napájanie 9 - 30 V.
Neblokujúca kapacita prepínania na 2. vrstve:
| Funkcie manažmentu | |
|---|---|
| Typ prepínača | Riadený |
| Prepínač vrstiev | L2 |
| Správa cez webové rozhranie | |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 24 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet slotov pre SFP+ moduly | 2 |
| Konzolový port | RJ-45 |
| Siete | |
| Sieťový štandard | IEEE 802.1Q |
| Podpora 10G | |
| Zrkadlenie portov | |
| Broadcast storm control | |
| STP protokol | |
| Podpora VLAN | |
| Počet VLAN | 4000 |
| Bezpečnosť | |
| Access Control List (ACL) | |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | SNMP |
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Výkon | |
| Zabudovaný procesor | |
| Frekvencia procesora | 800 MHz |
| Kapacita pamäti | 512 MB |
| Pamäť typu Flash | 16 MB |
| Kompatibilné operačné systémy | RouterOS, SwitchOS |
| Sila | |
| Napájací zdroj v cene | |
| Spotreba energie (max) | 24 W |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -40 - 60 °C |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 144 mm |
| Výška | 44 mm |