Meliconi EXTRA XDR200400 CG - Dielňa a Hobby
Meliconi EXTRA XDR200400 CG
Značka: Meliconi
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 480879
165,1 cm (65") Čierna • Maximálna váha (kapacita): 30 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 81,3 cm (32"), Maximálna veľkosť obrazovky: 165,1 cm (65"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 200 x 200 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 400 x 400 mm • Uhol náklonu: -10 - 10°, Uhol rotácie: 20° • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
165,1 cm (65") Čierna
• Maximálna váha (kapacita): 30 kg, Minimálna veľkosť obrazovky: 81,3 cm (32"), Maximálna veľkosť obrazovky: 165,1 cm (65"), Kompatibilita montážneho rozhrania (min): 200 x 200 mm, Kompatibilita montážneho rozhrania (max): 400 x 400 mm