LIN 43" 43LFHD1850 SMART Full HD - Mobily a Tablety
LIN 43" 43LFHD1850 SMART Full HD
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 43LFHD1850 SMART
Televízia • Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px Full HD • Technológia zobrazenia: LED • Obnovovacia frekvencia: 60 Hz • Uhlopriečka displeja: 109,2 cm (43") •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Výkon
Hodnotenie energetickej účinnosti:
Spotreba energie (SDR) za 1000 hodín: 42 kWh
Trieda energetickej účinnosti (SDR): E
Vzhľad
Podpora montáže VESA: Áno
Farba: Čierna
Zvuk
Počet reproduktorov: 2
RMS výkon: 2 x 10 W
Hmotnosťa rozmery
Šírka (s podstavcom): 96,7 cm
Výška (s podstavcom):
hĺbka (bez podstavca): 89 mm
Šírka (bez podstavca): 967 mm
Hĺbka (s podstavcom): 22,2 cm
Hmotnosť (s podstavcom): 6,2 kg
Výška (bez podstavca): 563 mm
Možnosti pripojenia
Počet portov Ethernet (RJ-45): 1
Počet portov HDMI: 2
Výstup na slúchadlá: Áno
Počet portov USB: 2
Verzia USB: 2.0
CI slot: 1
Verzia HDMI: 1.4a
Výkon
Funkcia teletextu: Áno
Obrazovka
Uhlopriečkadispleja: 109,2 cm (43")
Technológia displeja: LED
Tvar obrazovky: Plochá
Typ podsvietenia LED:
Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px
Typ HD rozlíšenia: Full HD
Natívna obnovovacia frekvencia: 60 Hz