LIN 40LFHD1200 - Televízie, Video & Audio
LIN 40LFHD1200
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 40LFHD1200 SMART
Televize 40" LIN 40LFHD1200 SMART Full HD DVB-T2 •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Příkon
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Třída energetické účinnosti (SDR): E
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 36 kWh
Vzhled
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Barva: Černá
Zvuk
RMS výkon: 16 W
Počet reproduktorů: 2
Hmotnost a rozměry
Hmotnost (se stojánkem): 6,2 kg
Výška (s podstavcem): 574 mm
Hloubka (bez stojánku): 85 mm
Šířka (bez stojánku): 905,7 mm
Hmotnost (bez stojánku): 6 kg
Hloubka (se základnou): 21,8 cm
Šířka (se základnou): 90,6 cm
Výška (bez stojánku): 520,6 mm
Možnosti připojení
Výstup sluchátek: Ano
Počet HDMI portů: 2
Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1
Slot CI: 1
Počet portů USB: 2
Výkon
Funkce teletextu: Ano
Obrazovka
Nativní obnovovací frekvence: 50 Hz
Typ HD rozlišení: Full HD
Technologie displeje: LED
Úhlopříčka displeje: 101,6 cm (40")