LG UltraGear 27" 27GS95QE Gaming OLED - PC a Notebooky
LG UltraGear 27" 27GS95QE Gaming OLED
Značka: LG
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 27GS95QE-B.AEU
Herný monitor • Uhlopriečka displeja: 67,3 cm (26,5") • Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440 px • Typ rozlíšenia HD: Quad HD • Čas odozvy: 0,03 ms •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Displej a zobrazenie
Uhlopriečka (palce): 26,5
Rozlíšenie (body): 2560 × 1440
Typ panelu: OLED
Povrch displeja: matný
Pomer strán: 16 : 9
Kontrast: 1 200 000 : 1
Jas (cd/m2): 250
Doba odozvy (ms): 0,03
Pozorovacie uhly (V/V (°)): 178/178
Frekvencia zobrazenia (Hz): 240
Multimédiá
Zabudované reproduktory: nie
Vstupy a výstupy
HDMI (počet): 2
DisplayPort (počet): 1
USB 3.0 (počet): 2
RJ-45 (počet): 0
Výstup na slúchadlá (počet): 1
Napájanie
Spotreba energie (W): 38
Spotreba v pohotovostnom režime (W): 0,5
Energetická trieda: F
Fyzické vlastnosti
Farba: čierna
Hmotnosť (kg): 7.35
Rozmery: 604,4 × 350,6 × 258 mm