LG UHD AI 43UA73003LA - Televízie, Video & Audio
LG UHD AI 43UA73003LA
Značka: LG
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 43UA73003LA.AEUQ
43" UHG TV
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Počítačová síť
Internetový prohlížeč: Ano
Připojení na síť Ethernet: Ano
Bluetooth: Ano
Verze Bluetooth: 5.1
Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi: Ano
Příkon
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 76 kWh
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 54 kWh
Třída energetické účinnosti (SDR): G
Třída energetické účinnosti (HDR): G
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Vzhled
Typ stojánku: Stojan s nožkami
Barva podstavce: Černá
Rozhraní upevnění panelu: 300 x 300
Bezrámový design: Ne
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Rok uvedení na trh: 2025
Barva: Černá
Zvuk
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): Ano
Směr reproduktoru: Down firing
Zvukové výstupní kanály: 2.0 kanály/kanálů
Audio dekodéry: Dolby AC3
Režimy zvuku: AI Sound Pro
RMS výkon: 20 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost (se stojánkem): 6,8 kg
Šířka stojanu: 95,3 cm
Šířka (s podstavcem): 957 mm
Výška (s podstavcem): 608 mm
Hloubka (bez stojánku): 57,9 mm
Hloubka stojanu: 23,3 cm
Hloubka (s podstavcem): 233 mm
Výška (bez stojánku): 558 mm
Šířka (bez stojánku): 957 mm
Hmotnost (bez stojánku): 6,7 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení: 9,1 kg
Výška balení: 646 mm
Hloubka balení: 115 mm
Šířka balení: 1075 mm
Technické údaje
Výstup S/PDIF: 1
Další charakteristiky
Obrazový mód: 10 ways
Podpora Google aplikací: Google Cast
Intelligent Voice Recognition: Ano
Možnosti připojení
Consumer Electronics Control (CEC): SimpLink
Počet RF portů: 2
PC in (D-Sub): Ne
Počet portů USB 2.0: 2
Počet HDMI portů: 3
Výkon
DVD přehrávač: Ne
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): Dynamic Tone Mapping
Plug and Play: Ano
Podpora HDR: Ano
Podporované formáty zvukových souborů: apt-X
Multi View: Ano
Obrazový procesor: α7 Gen8 AI Processor 4K
Obrazovka
Automatická kontrola jasu: Ne
Nativní obnovovací frekvence: 60 Hz
Typ LED podsvícení: Direct-LED
Zobrazovací formát: 2160p
Podporované grafické rozlišení: 3840 x 2160
Úhlopříčka displeje: 109,2 cm (43")