LG OLED evo AI OLED55C51LA - Elektro a domácnosť
LG OLED evo AI OLED55C51LA
Značka: LG
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: OLED55C51LA.AEU
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Počítačová síť
Wi-Fi: Ano
Bluetooth: Ano
Verze Bluetooth: 5.3
Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Internetový prohlížeč: Ano
Připojení na síť Ethernet: Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 77 kWh
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 191 kWh
Vzhled
Barva: Černá
Rozhraní upevnění panelu: 300 x 200 mm
Rok uvedení na trh: 2025
Zvuk
RMS výkon: 40 W
TV Sound Mode Share: Ano
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): Ano
Režimy zvuku: Clear Voice Pro
Audio dekodéry: Dolby Digital
Zvukové výstupní kanály: 2.2 kanály/kanálů
Hmotnost a rozměry
Hloubka (s podstavcem): 230 mm
Výška (s podstavcem): 757 mm
Šířka (s podstavcem): 1222 mm
Hmotnost (bez stojánku): 14,1 kg
Hmotnost (se stojánkem): 16 kg
Výška (bez stojánku): 703 mm
Šířka stojanu: 47 cm
Šířka (bez stojánku): 1222 mm
Hloubka (bez stojánku): 45,1 mm
Údaje o balení
Typ balení: Krabice
Hmotnost včetně balení: 21,3 kg
Hloubka balení: 187 mm
Výška balení: 810 mm
Šířka balení: 1360 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů: 4
Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1
Počet portů USB 2.0: 3
Počet RF portů: 2
Digitální optický audio výstup: 1
Consumer Electronics Control (CEC): SimpLink
Výkon
Technologie tlumení podsvícení: Pixel Dimming
Připravenost na WiSA: Ano
Podporované formáty zvukových souborů: MP3
G-SYNC společnosti NVIDIA: Ano
Technologie zpracování obrazu: LG AI Picture Pro
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): Dynamic Tone Mapping PRO
Typ AMD FreeSync: FreeSync
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: Ano
Podpora HDR: Ano
Typ NVIDIA G-SYNC: G-SYNC
AMD FreeSync: Ano
Herní funkce: Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Variabilní obnovovací frekvence (VRR)
Multi View: Ano
Upscaling pomocí UI: Ano
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): 139,7 cm
Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD
Technologie pohybové interpolace: OLED Motion
Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px
Tvar obrazovky: Plochý
Technologie displeje: OLED evo
Nativní poměr stran: 16:9
Úhlopříčka displeje: 139,7 cm (55")
Odezva: 0,1 ms
Nativní obnovovací frekvence: 120 Hz