LG MT VA LCD LED 32" 32U721SA-W 3840x2160 (4K UHD), HDMI, USB-C PD, webOS, SMART - PC a Notebooky
LG MT VA LCD LED 32" 32U721SA-W 3840x2160 (4K UHD), HDMI, USB-C PD, webOS, SMART
Značka: LG
Dostupnosť: nie je skladom
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 32U721SA-W.AEU
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Plynulá flexibilita pro práci i zábavu
Zažijte výkonnou flexibilitu s LG Smart Monitor s operačním systémem webOS. 31,5" 4K UHD obrazovka zcela mění způsob, jakým pracujete, sledujete obsah a hrajete hry – s vestavěným přístupem k oblíbeným streamovacím a cloudovým herním aplikacím.
Živé barvy ve 4K UHD rozlišení
Plynulé přepínání kanálů s webOS
Domácí kancelář bez počítače
Regulace jasu
AI nástroje ve webOS: Dynamické mapování tónů
Elegantní středobod vaší pracovní plochy
Více portů, více možností
USB-C port umožňuje snadné připojení, nabíjení, přenos dat i napájení (až 65 W) přes jediný kabel – ideální pro notebooky a další zařízení. K dispozici jsou také dva HDMI a dva USB porty pro ještě větší konektivitu.
Další vlastnosti
Zrcadlení zařízení: AirPlay 2 + Sdílení obrazovky + Bluetooth
Přizpůsobení zobrazení pomocí aplikace Switch
Rychlé ovládání
Univerzální konektivita
Specifikace
Picture Quality
Color Depth (Number of Colors) 1.07B
Aspect Ratio 16:9
Brightness (Typical, Minimum) (Typ.) 250 cd/m2 (Min.) 200 cd/m2
Color Gamut (Typ.) DCI-P3 90%
Contrast Ratio 3000:1 (Typ.)
Display Type VA
Pixel Pitch (mm) 0.18159 x 0.18159
Refresh Rate 60Hz
Resolution 3840 x 2160
Response Time (GTG) 5ms
Screen Size 31.5"
Viewing Angle 178°(R/L), 178°(U/D)
Special Features
LG Switch Yes
Auto Brightness Yes
Flicker Safe Yes
HDR10 Yes
Reader Mode Yes
Smart Energy Saving Yes
Smart Features
Voice Recognition Yes (Magic Remote sold separately)
Screen Share Yes
webOS 24 Yes
USB Media Player Yes
Remote Desktop Yes
Home Hub Yes
AirPlay Yes
LG ThinQ App Yes
Web Browser Yes
Input/Output
USB Down-stream YES (USB-A, 2ea)
USB Up-stream YES (USB-C, 1ea)
USB Type-C Yes x 1
HDMI Yes x 2
HDMI Version 2.0 Yes
USB-C (Data Transmission) Yes
USB-C (Power Delivery) 65 W
Stand
Display Position Adjustments Tilt
Wall Mount Size (mm) 100 x 100
Power
DC Off (Max) Less than 0.5W
Input 100~240V (50/60Hz)
Dimensions/Weights
Shipping Dimensions (WxHxD) 34.5" × 5.2" × 19.8"
Shipping Weight 20.3 lbs
With Stand (WxHxD) 28.1" × 20.1" × 8.3"
With Stand Weight 14.6 lbs
Without Stand (WxHxD) 28.1" × 16.9" × 1.8"