LG LED 34GX90SA:WQHD,OLED,SMART,USB-C -
TOP
PONUKA
Značka: LG
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 34GX90SA-W.AEU
34" OLED displej s rozlišením WQHD (3440 x 1440); Obnovovací frekvence 240Hz / doba odezvy 0.03ms (GtG); webOS
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
34" zakřivený chytrý herní monitor LG UltraGear™ OLED 240Hz WQHD | webOS, 0.03ms (GtG), 240Hz, DisplayHDR True Black 400
• 34" OLED displej s rozlišením WQHD (3440 x 1440)
•Obnovovací frekvence 240Hz / doba odezvy 0.03ms (GtG)
•webOS
•AI Picture / Dynamické mapování tónů / AI Personalized Picture Wizard / AI Sound
•NVIDIA® G-SYNC® Compatible / AMD FreeSync™ Premium / VESA Certified AdaptiveSync
•Šestihranný design osvětlení s prostorově úsporným L stojanem
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3440 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0,231 x 0,231 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Anti-Glare, Nízká reflexe předního polarizátoru
Jas [cd/m2]: 275 cd/m2
Kontrast: 1500000:1
Odezva [ms]: Méně než 1 ms GtG
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/ 178
Počet barev: 1.07B
Reproduktory: 7 W x 2
Konektory:
•DisplayPort 1.4 (DSC) x 1
•HDMI x 2
•USB-C x 1 (data, video až 3440 x 1440 @ 240 Hz, napájení 65 W)
•USB Downstream USB 2.0 x 2
•USB Upstream via USB-C x 1
•Výstup pro sluchátka 3-pólový (pouze zvuk)
•LAN (RJ-45) x 1
Napájení: Externí napájení (adaptér)
Spotřeba [W]: 39 kWh / 1000 h HDR
Stand By režim [W]: Méně než 0.5 W