LG 27G850A-B.AEU -
LG 27G850A-B.AEU
Značka: LG
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 27G850A-B
LCD monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Čierna • Uhlopriečka displeja: 68,6 cm (27"), Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160 px, Typ HD rozlíšenia: 4K Ultra HD, Technológia zobrazenia: LCD, Povrch displeja: Matný, Odozva: 1 ms, Natívny pomer strán: 16:9 • Vstavaný USB hub, Verzia USB hubu: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) • VESA montáž, Nastavenie výšky • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Příkon
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 58 kWh
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 26 kWh
Třída energetické účinnosti (SDR): F
Vzhled
Tržní kategorie: Hraní
Barva: Černá
Bezrámový design: Ano
Odmímatelný stojan: Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost (se stojánkem): 9,4 g
Hmotnost (bez stojánku): 5,2 g
Hloubka (s podstavcem): 249,1 mm
Šířka (s podstavcem): 614,7 mm
Výška (bez stojánku): 365,4 mm
Šířka (bez stojánku): 614,7 mm
Výška (s podstavcem): 581,8 mm
Hloubka (bez stojánku): 68,1 mm
Údaje o balení
Typ balení: Krabice
Výška balení: 439 mm
Šířka balení: 838 mm
Hloubka balení: 184 mm
Hmotnost včetně balení: 12,3 g
Další charakteristiky
Ovládání stínů: Ne
Zrcadlení zvuku: Ne
Redukce rozmazání pohybu: Ano
Zrcadlení obrazovky: Ano
Zesilovač kontrastu: Ano
Nízké vstupní zpoždění: Ano
Funkce Dial point: Ano
Lokální stmívání: Ano
Počítadlo FPS: Ano
Záruční doba: 2 rok/roky
Možnosti připojení
Připojení sluchátek: 3,5 mm
Počet HDMI portů: 2
Audio výstup: Ano
Verze DisplayPortu: 2.1
Zabudovaný USB hub: Ano
Zabudovaný KVM přepínač: Ne
PC audiovstup: Ne
Výstup sluchátek: Ano
Port USB Touch: Ne
Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: Ne
Verze HDMI: 2.1a
Verze USB hubu: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Počet připojení DisplayPorts: 1
Počet předcházejících portů USB typu B: 1
Počet USB upstream portů: 1
Typ USB upstream portu: USB Typ B
HDMI: Ano
Konektor pro mikrofon (line-in): Ne
Počet výstupů DisplayPort: 1
Audio vstup: Ne
Výstupy pro sluchátka: 1
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA: Ano
Herní režim: Ano
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Herní funkce: Gaming Hub
Technologie redukce blikání obrazu: Ano
Technologie redukce modrého světla: Ano
AMD FreeSync: Ano
Podpora VESA Adaptive Sync: Ano
Typ NVIDIA G-SYNC: G-SYNC Compatible
Obrazovka
LED podsvícení: Ano
Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px
Nativní poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Matný
Barevná škála DCI-P3: 99%
Barevný gamut: 99%
Typ panelu: IPS Black
Podpora HDR: Ano
Zobrazovací formát: 2160p
Tvar obrazovky: Plochý
Hustota pixelů: 163 ppi
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): High Dynamic Range (HDR) 600
Typ podsvětlení: IPS Black
Hloubka barev: 10 bit
Antireflexní obrazovka: Ano
Odezva: 1 ms
Rozteč pixelů: 0,1554 x 0,1154 mm
Technologie displeje: LCD
Jas obrazovky (typický): 450 cd/m²
Maximální rychlost obnovy: 480 Hz
Úhlopříčka displeje: 68,6 cm (27")
Typ měření doby odezvy: GTG (Gray to Gray)
Standard barevného gamutu: DCI-P3
Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD
Obsah balení
Dodávané kabely: HDMI
Včetně baterií pro dálkový ovladač: Ne
Návod na použití: Ano
Stručný návod: Ano
Dálkový ovladač: Ne
Adaptér Pogo pro obě pohlaví v ceně: Ne
Délka kabelu DisplayPort: 1,8 m
Včetně napájecího adaptéru: Ano
Délka HDMI kabelu: 1,8 m
Stojan v ceně: Ano
Včetně šroubů: Ano
Délka napájecího kabelu: 1,8 m
Instalační CD: Ne
Stylus v ceně: Ne
Otočné rameno: Ano
Včetně sluneční clony: Ne
Délka audio kabelu: 1,8 m
Ergonomie
Středový čep: Ano
Typ zámku kabelu: Kensington
Slot pro zámek: Ano
Nastavení výšky: Ano
On Screen Display (OSD): Ano
Výkyvný/otočný: Ano
Montovatelné na zeď: Ano
Maximální nastavitelná výška: 11 cm
Plug and Play: Ano
Obraz v obraze (PIP): Ano
Rozhraní upevnění panelu: 100 x 100 mm