Lenovo USB-C 65W AC Adapter (4X20M26272) - Mobily a Tablety
TOP
PONUKA
Lenovo USB-C 65W AC Adapter (4X20M26272)
Značka: Lenovo
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 4X20M26272
Lenovo 65W Standard • napájací zdroj AC pre notebooky s Kontektory USB-C • vstup: 100V ~ 240V; 50/60 Hz - 3 pinový • výstup: 65W; 20V / 3.25; 15V / 3A; 9V / 2A; 5V / 2A • rozmery: 28,5 x 46 x 108 mm • hmotnosť: 222g • farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Lenovo 65W Standard
• napájací zdroj AC pre notebooky s Kontektory USB-C
• vstup: 100V ~ 240V; 50/60 Hz - 3 pinový
• výstup: 65W; 20V / 3.25; 15V / 3A; 9V / 2A; 5V / 2A
• rozmery: 28,5 x 46 x 108 mm