Lenovo TP X13 G6 13.3WUXGA/U7-255U/32/1T/W11P -
TOP
PONUKA
Záruka 3 roky
Značka: Lenovo
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 21RK003NCK
ENERGY STAR® 9.0; EPEAT™ Gold Registered; ErP Lot 6/26
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
ThinkPad X13 Gen 6
• ENERGY STAR® 9.0
• EPEAT™ Gold Registered
• ErP Lot 6/26
• RoHS compliant
• TCO Certified 10.0
• MIL-STD-810H military test passed
Operační systém: Windows® 11 Pro
Paměť: 32GB Soldered LPDDR5x-8400 (integrovaná, dual-channel)
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 16GB
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal 2.0
Sloty pevného disku:
• 1x M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 NVMe®
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics 4-Cores iGPU
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec, Stereo speakers, Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computers vision on ISP
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN: WWAN Upgradable to 4G
NFC: Ano
Porty USB:
• 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
• 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další porty:
• 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
• 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
• Smart Card Reader
• Nano Sim card Slot
Čtečka otisků prstů: ano
TPM 2.0: ano
Baterie: integrovaná 54,7 Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)