Lenovo ThinkPad P/16s Gen 4/AI9HXPRO-370/16"/WUXGA/96GB/2TB/AMD int/W11P/Black/3R -
Záruka 3 roky
Lenovo ThinkPad P/16s Gen 4/AI9HXPRO-370/16
Značka: Lenovo
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 21RX0015CK
Notebook AMD Ryzen AI 9 HX PRO-HX 370 - (2GHz) (maximální až 5,1GHz), 1920 × 1200 WUXGA ,2048bez optické mechaniky, AMD Radeon 890M, Čtečka otisku prstů, Microsoft Windows 11 Pro •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Lenovo ThinkPad P16s Gen 4 (AMD)
Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX PRO 370 (12 jader, 24 vláken, 2,0/5,1 GHz, 24MB cache)
Paměť: 2x 48GB SO-DIMM DDR5-5600 Non-ECC
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Maximální velikost: 2x 48GB DDR5-5600 SO-DIMM
Pevný disk: 2TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Výkon NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nitů antireflexní displej, 100% sRGB, nízká spotřeba energie, Eyesafe®, UL Low Blue Light
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 890M Graphics
Audio: kodek Realtek® ALC3287; Stereofonní reproduktory, 2x 2W, Dolby Atmos®; mikrofon 2x, pole
Web kamera: 5,0 MP + IR s privátní krytkou a detekcí lidské přítomnosti
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Konektory USB:
1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), s PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
1x RJ-45
1x Bezpečnostní klíčová dírka
1x čtečka čipových karet
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Microsoft® Pluton TPM 2.0; Bezpečnostní slot Kensington® Nano™, 2,5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 86 Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: Černá (Black)
Materiál: PC + 20 % CF + 50 % GF + 30 % PCC (nahoře), PC + 40 % GF + 45 % PCC (dole)