LEGRAND UPS Keor SP 800VA/480W FR+IEC, white/černá - PC a Notebooky
LEGRAND UPS Keor SP 800VA/480W FR+IEC, white/černá
Značka: Legrand
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 310183
Keor ASI SP 800 IEC UPS Line-Interactive 0,8 kVA 480 W 4 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: Line-Interactive, Výstupná kapacita (VA): 0,8 kVA, Výstupný výkon: 480 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: C13 zviazané, Zástrčka: C14 zviazané, Počet zásuviek: 4 AC zásuvky/AC zásuviek • Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA), Kapacita batérie: 9 Ah • Formát: Mini Tower, Farba: Čierna, Biela • Certifikáty zhody: CE, Certifikácia: EN 62040-1, EN 62040-2
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Nenechte se zaskočit výpadkem energie se záložním zdrojem LEGRAND UPS Keor SP, který nabízí dostatek záložní energie pro pohánění vaší elektroniky, než se situace s výpadkem elektřiny vyřeší. UPS LEGRAND disponuje záložních baterií, která je schopna dodávat do připojených zařízení jmenovitý výkon až 800 VA a činný výkon až 480 W při standardním výstupním napětí 230 V. Záložní zdroj disponuje zásuvkami typu IEC. Součástí záložního zdroje je také nabíjecí USB s proudem 1 AUSB port pro komunikaci s PC a tlačítka pro ovládání. S rozměry 120 × 138 × 330 mm a hmotností 5,5 kg můžete zdroj umístit kamkoliv, aniž by vám zbytečně zabíral místo ve vaší pracovně nebo kanceláři.