Legrand UPS Keor PDU, 800VA/480W IEC - PC príslušenstvo
Legrand UPS Keor PDU, 800VA/480W IEC
Značka: Legrand
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 310331
Keor PDU 800VA GR/IT INPUT 8 IEC OUTPUT UPS Pohotovostný režim (offline) 0,8 kVA 480 W 16 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: Pohotovostný režim (offline), Výstupná kapacita (VA): 0,8 kVA, Výstupný výkon: 480 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: C13 zviazané, Zástrčka: C14 zviazané, Počet zásuviek: 16 AC zásuvky/AC zásuviek • Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA), Kapacita batérie: 9 Ah, Typická doba zálohovania pri polovičnom zaťažení: 10 min • Formát: Montáž na rack, Farba: Čierna, Biela, Kapacita racku: 2U • Šírka: 88 mm, Hĺbka: 150 mm, Výška: 440 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Proč koupit
  • Výkonný UPS model
  • Snadné připojení přes USB ke sledování provozních dat
  • Systém upozornění na klíčové události
Připojí se přes USB
Se simulovanou sinusovou křivkou
Zobrazí alarmové stavy
  • Režim baterie
  • Slabá baterie
  • Přetížení
  • Porucha systému
  • Konec doby zálohování
Klíčové vlastnosti
  • PDU s 800 VA s off-line technologií
  • Činný výkon 480 W
  • Zobrazuje provozní režimy prostřednictvím inteligentní LED lišty
  • Rozhraní: 8 x C13, USB typu B pro monitoring UPS
  • Rozměry: 19" x 150mm x 2U