Legrand Keor SPE 2200VA/1980W - Televízie, Video & Audio
Legrand Keor SPE 2200VA/1980W
Značka: Legrand
Dostupnosť: nie je skladom
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 311070
Keor ASI SPE rack 2U 2.2KVA UPS Line-Interactive 2,2 kVA 1980 W 9 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: Line-Interactive, Výstupná kapacita (VA): 2,2 kVA, Výstupný výkon: 1980 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: C13 zviazané, C19 zviazané, Zástrčka: C20 zviazané, Počet zásuviek: 9 AC zásuvky/AC zásuviek • Typická doba zálohovania pri plnom zaťažení: 0,00016 min • Formát: Montáž na rack, Farba: Čierna, Kapacita racku: 2U • Šírka: 440 mm, Hĺbka: 600 mm, Výška: 88 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Keor ASI SPE rack 2U 2.2KVA UPS Line-Interactive 2,2 kVA 1980 W 9 AC zásuvky/AC zásuviek
• Topológia UPS: Line-Interactive, Výstupná kapacita (VA): 2,2 kVA, Výstupný výkon: 1980 W
• Typická doba zálohovania pri plnom zaťažení: 0,00016 min
• Formát: Montáž na rack, Farba: Čierna, Kapacita racku: 2U
• Šírka: 440 mm, Hĺbka: 600 mm, Výška: 88 mm