Legrand Keor SPE 1500VA/1200W - PC príslušenstvo
Legrand Keor SPE 1500VA/1200W
Značka: Legrand
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 311069
Záložné napájanie • UPS • konštrukcia: veža/regál • zdanlivý VA: 1500 / Aktívny výkon: 1200 W • výška stojana: 2U • topológia: Line-Interactive • fáza (vstup/výstup): 1:1 • komunikácia: USB • RS232 • možnosti: Konektor EPO • typ výstupu: IEC 13 (8 zásuviek) • 10A vstupná zásuvka IEC 320-C14 • Počet batérií: 3ks VRLA (prístup spredu • čas nabíjania (0-90%) - 4 hodiny. •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Legrand Keor SPE 1500VA/1200W
Kľúčové vlastnosti
  • Konvertibilný systém
  • Široký rozsah vstupného napätia a frekvencie
  • Viacfarebná stavová LED lišta
  • Vymeniteľná batéria počas prevádzky
  • Štart za studena
  • RS232 a USB - slot SNMP
  • EPO
Plne konvertibilný
Dokáže rozpoznať poruchy
Batérie sa dajú ľahko vymeniť
Kľúčové vlastnosti
  • Výkonný záložný zdroj napájania
  • Vežový/stojanový dizajn
  • Zdanlivý výkon VA: 1500 / Aktívny výkon: 1200 W
  • UPS má výšku stojana 2U
  • Topológia Line-Interactive
  • Fáza (vstup/výstup): 1:1
  • Počet batérií: 3ks VRLA (prístup spredu, vymeniteľné počas prevádzky) / 12V - 7Ah / čas nabíjania (0-90%) - 4 hodiny
  • Komunikačné rozhranie: USB, RS232, konektor EPO; typ výstupu: IEC 13 (8 zásuviek), 10A vstupná zásuvka IEC 320-C14