Lanberg WF10-2309-10S - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Lanberg WF10-2309-10S
Značka: Lanberg
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: WF10-2309-10S
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Vlastnosti
Kód mezinárodní ochrany (IP): IP20
Model: Nástěnný regál
Maximální nosnost: 20 kg
Barva: Šedá
Kapacita racku: 9U
Hmotnost a rozměry
Hloubka: 310 mm
Výška: 469 mm
Velikost: 25,4 cm (10")
Hmotnost: 7 kg
Šířka: 280 mm