Lanberg WF10-2309-10B - Televízie, Video & Audio
Lanberg WF10-2309-10B
Značka: Lanberg
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: WF10-2309-10B
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Kompaktní 10" nástěnný rozvaděč WF10-2309-10B od Lanberg je skvělým řešením určeným pro výstavbu sítí s ohledem na kabeláž a zařízení o velikosti 10", kde maximální kombinovaná nosnost nepřesahuje 20 kg. Tento konkrétní produkt lze použít pro instalace/implementace počítačových sítí v rámci malých a středních firem (SMB). Kromě toho skříň dobře funguje také jako prvek nízkonapěťových instalací, jako jsou kabelové televizní sítě, bezpečnostní (různé alarmy) a systémy kontroly přístupu, stejně jako CCTV a IP sledovací systémy.
Vlastnosti produktu:
- Výrobce: Lanberg,
- Kód výrobce: WF10-2309-10B,
- Typ skříňky: Nástěnná,
- Barva: černá RAL9004,
- výška: 9U,
- Rozměry skříně (š x h x v): 280 x 310 x 469 mm,
- Výška (horní panel - spodní panel): 462 mm,
- Výška (horní panel - základ včetně šroubů): 469 mm,
- Rozměry balení (Š x H x V): 58 x 34 x 7 cm,
- nosnost: až 20 kg,
- Třída těsnosti: IP20,
- Typ dveří: Přední - Tvrzené sklo,
- Shoda s normami: ANSI / EIA RS-310-D, IEC297-2, DIN41494; ČÁST 1 A ČÁST 7, ETSI,
- Materiál: Vysoce kvalitní válcovaná ocel, práškově lakovaná,
- Větrací otvor: Ano, 120mm, 110V nebo 230V,
- Tloušťka předních dveří: 5,0 mm,
- Tloušťka plechu: Montážní profil - 1,0 mm, zbytek 0,8 - 1,5 mm,