LANBERG SWITCH RACK 19" 16X 100MB POE+/2X COMBO GIGABIT 250W NEMANAGEMENT RSFE-16P-2C-250 -
Značka: Lanberg
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: RSFE-16P-2C-250
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Počítačová síť
Síťové standardy: IEEE 802.3x
Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 100BASE-TX
Auto MDI/MDI-X: Ano
Automatické vyjednávání: Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Vzhled
Barva: Černá
Formát: 1U
Základní materiál: Kov
Instalace do racku: Ano
LED indikátory: Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka: 320 mm
Výška: 45 mm
Hloubka: 208 mm
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45): 16
Počet kombo portů SFP: 2
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Fast Ethernet (10/100)
Počet portů Power over Ethernet (PoE): 16
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 5 - 55 °C
Funkce managementu
Typ přepínače: Nespravované
Přenos dat
Tabulka MAC adres: 16000 pol.
Kapacita přepínání: 7,2 Gbit/s
Power over Ethernet (PoE)
Podpora napájení po Ethernetu (PoE): Ano
Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+): 16
Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet: 30 W
Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE): 250 W