Lanberg SC01-3504-10B, ATX 350/10, 19", 4U - PC a Notebooky
TOP
PONUKA
Lanberg SC01-3504-10B, ATX 350/10, 19
Lanberg SC01-3504-10B, ATX 350/10, 19", 4U
Značka: Lanberg
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: SC01-3504-10B
modulové serverové šasi Rack (4U) • Typ skrine: Rack (4U), Farba: Čierna, Počet ventilátorov: 2 ventilátor/ventilátory • Podporované disky: HDD & SSD, Veľkosť zálohovacieho disku: 2.5/3.5" • Šírka: 430 mm, Hĺbka: 350 mm, Výška: 177 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Lanberg nástěnný rozvaděč
Společnost Lanberg se zabývá tvorbou síťových prvků pro nasazení v malých, středních i velkých podnicích a společnostech. Ta vám nyní přináší svou počítačovou skříň do 19" racku.
Její výška je 4U s hloubkou 350 mm a funkční výškou 155 mm. Podporuje základní desky formátu ATX, mATX a mini-ITX. Má předinstalovaný držák pro až 6x HDD/SSD nebo 1x HDD, 1x SSD a 1x HDD/SSD přímo ve skříni. Předinstalovaný je také 1x 120 mm ventilátor s možností osadit 2x 60 mm zadní pozici. Poskytuje 7 slotů pro rozšiřující karty.