Lanberg PDU-10I-0200-IEC-BK - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Lanberg PDU-10I-0200-IEC-BK
Značka: Lanberg
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PDU-10I-0200-IEC-BK
napěťová distribuční jednotka (PDU) 10 AC zásuvky / AC zásuvek 1U Černá • Kapacita racku: 1U • Připevnění: Vodorovný • Barva: Černá • Počet zásuvek: 10 AC zásuvky / AC zásuvek • Typy zásuvky pro napájení ze sítě: C13 rozdvojovač • LED indikátory: Aktivita • Délka kabelu: 2 m • Nominální vstupní napětí: 220 - 250 V • Maximální proud: 10 A • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Šířka: 431 mm • Hloubka: 45 mm • Výška: 44,5 mm •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
napěťová distribuční jednotka (PDU) 10 AC zásuvky / AC zásuvek 1U Černá
• Kapacita racku: 1U
• Připevnění: Vodorovný
• Barva: Černá
• Počet zásuvek: 10 AC zásuvky / AC zásuvek
• Typy zásuvky pro napájení ze sítě: C13 rozdvojovač
• LED indikátory: Aktivita
• Délka kabelu: 2 m
• Nominální vstupní napětí: 220 - 250 V
• Maximální proud: 10 A
• Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
• Šířka: 431 mm
• Hloubka: 45 mm
• Výška: 44,5 mm