Lanberg DSP2-1008-12V přepínač - Televízie, Video & Audio
Lanberg DSP2-1008-12V přepínač
Značka: Lanberg
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: DSP2-1008-12V
sieťový prepínač Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) Čierna • Typ prepínača: Nespravované • Typy RJ-45 Ethernet portov: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet RJ-45 Ethernet portov: 8 • Tabuľka MAC adries: 4000 položky, Limit prepínania: 1 Gbit/s • Sieťový štandard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x • Jednosmerné vstupné napätie: 12 V • Napájací konektor: Napájací konektor
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Počítačová síť
Podpora 10G: Ne
Technologie kabeláže Ethernetu - měď: 1000BASE-T
Automatické vyjednávání: Ano
Plně duplexní režim: Ano
Auto MDI/MDI-X: Ano
Síťové standardy: IEEE 802.3i
Příkon
Napájecí zdroj v ceně: Ano
Vzhled
Barva: Černá
LED indikátory: LAN
Hmotnost a rozměry
Výška: 28 mm
Šířka: 137 mm
Hloubka: 89 mm
Údaje o balení
AC adaptér: Ano
Stručný návod: Ano
Možnosti připojení
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 8
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T): 0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 0 - 85%
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): 0 - 85%
Funkce managementu
Typ přepínače: Nespravované
Přenos dat
Tabulka MAC adres: 4000 pol.