Lanberg 19"19" SLIDING SHELF 1U/465X347MM MAX LOAD CAPACITY UP TO 60KG BLACK -
Značka: Lanberg
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: AK-1006-B
príslušenstvo k rackom Nastaviteľná polica • Model: Nastaviteľná polica, Farba: Čierna, Maximálna váha (kapacita): 60 kg • Veľkosť: 48,3 cm (19"), Šírka: 465 mm, Hĺbka: 350 mm • Množstvo v balení: 1 kusov
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
príslušenstvo k rackom Nastaviteľná polica
• Model: Nastaviteľná polica, Farba: Čierna, Maximálna váha (kapacita): 60 kg
• Veľkosť: 48,3 cm (19"), Šírka: 465 mm, Hĺbka: 350 mm