Kreator KRT951002 - 109ks v AL kufru - PC príslušenstvo
Kreator KRT951002 - 109ks v AL kufru
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: KRT951002
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
1/2" rozměr 15x nástrčná hlavice 1/2" 8/9/10/11/12/13/14/15/16/17/18/19/ 20/21/22 mm Klíč na svíčky 21mm Prodlužovací nástavec 75 a 150 mm 72T Ráčna 42x bit SL3 / SL4 x2 / SL5 x2 / SL6 x2 / SL7 x2 / PH0 x2 / PH1 x2 / PH2 x2 / PH3 x2 / PZ0 x2 / PZ1 x2 / PZ2 x2 / PZ3 x2 / T10 / T15 / T20 / T25 / T27 / T30 / H2 / H2.5 / H3 / H4 / H5 / H5.5 / H6 / S0 / S1 / S2 / S3 9x Imbusový klíč 1,5 / 2 / 2,5 / 3/4/5/6/8/10 mm 2x přesný šroubovák SL1.5 / PH0 5x šroubovák SL5 x 75 mm / SL6 x 100 mm / 150 mm x SL8 / PH1 x 75 mm / PH2 x 100 mm 8x oboustranný otevřený klíč 6x7 / 8x9 / 10x11 / 12x13 / 14x15 / 16x17 / 18x19 / 20x22mm Magnetický držák bitů Měřicí pásmo 5m Nůž ze zinkové slitiny Odlamovací nůž 18 mm 3x náhradní čepel 18 mm v plastové tubě Zkoušečka napětí AC 100