| Produktový kód: | RCSA240K40SN |
vrátane DPH 23%
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Farba | Strieborná |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Obojstranné dvere | |
| Systém ovládania | Otočné |
| Vstavaný displej | |
| Materiál políc | Sklo |
| Zapustená rukoväť (rukoväti) | |
| Výkon | |
| Celkový čistý objem | 229 L |
| Celkový hrubý objem | 232 L |
| Klimatická trieda | SN-ST |
| Minimálna prevádzková teplota | 10 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 38 °C |
| Trieda emisie hluku | C |
| Úroveň hluku | 38 dB |
| Výrobník ľadu | |
| Chladnička | |
| Čistá kapacita chladničky | 142 L |
| Chladiaci systém | Statický |
| Typ lampy | LED |
| Počet priehradok chladničky | 3 |
| Počet zásuviek na zeleninu | 1 |
| Police v dverách chladničky | 3 |
| Priečinok na vajcia | |
| Mraznička | |
|---|---|
| Umiestnenie mrazničky | Spodné |
| Čistá kapacita mrazničky | 87 L |
| Mraziaci výkon | 4 kg/24h |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 13 h |
| Hodnotenie Star | 4* |
| Počet zásuviek v mrazničke | 2 |
| Čerstvá zóna | |
| Priehradka Fresh Zone | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Ročná spotreba energie | 212 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 540 mm |
| Hĺbka | 574 mm |
| Výška | 1528 mm |
| Hmotnosť | 49500 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 575 mm |
| Hĺbka balenia | 600 mm |
| Výška balenia | 1585 mm |